Priser

Find alle priser her på lejeudstyr, forbrugsvarer, leveringspriser med mere.

Alle priser er inkl moms og uden levering.

Appelsinpresser 1500kr per dag den bruges
Appelsiner 90-150kr for 15kg

Isterninger 350kr for 25kg inkl tønde
Isterninger 250kr for 9x2kg ialt 18kg  inkl tønde

Knust is 350kr for 25kg inkl tønde
Knust is 250kr for 9x2kg ialt 18kg  inkl tønde

Sugerør 25kr for 250stk
Glas 75kr for 50stk

På appelsiner er prisen kun anslåede priser, da udbud og efterspørgsel bestemmer prisen.

Leveres istønden ikke tilbage faktureres der yderligere 50kr